Markalarımız

Sektörün önde gelen kuruluşlarından Simkon Ltd. Şti.’nin üst kalite standartlarına uygun ürünler sunan Simex markası; Türk ve Tayvan mühendislerinin ortak çalışması ile ürünlerini Çin’de ürettirmektedir. 17 yıllık tecrübesi ile kendine özgü tasarımları, kalite ile perçinleyerek müşterilerine kusursuz hizmet vermeyi amaçlar.
SIMEX KURUMSAL LOGO

Logo kullanımı burada belirtilen şekillerde olmalıdır. Logonun orijinal mavi rengi Pantone kodu Pantone+ CMYK Uncoated P 106-15 U CMYK kodu 100 50 0 0 RGB kodu ise #0072bc olarak kullanılmalıdır. Logomuzu aşağıdaki formatlarda indirebilirsiniz.

Sektörün önde gelen kuruluşlarından Simkon Ltd. Şti.’nin yeni markası olan Jopus, şık tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Firmamız Jopus markası ile siz değerli müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmayı hedefliyor. Cep telefonu aksesuarları sektörüne sıradışı tasarımlarıyla yeni bir soluk getiren Jopus, zengin ürün çeşitliliğini sizden gelen talepler doğrultusunda hızla geliştirmektedir.
JOPUS KURUMSAL LOGO

Logo kullanımı burada belirtilen şekillerde olmalıdır. Logonun orijinal yeşil rengi Pantone kodu 7488 C CMYK kodu 56 0 92 0 RGB kodu ise #7cc24f olarak kullanılmalıdır. Logomuzu aşağıdaki formatlarda indirebilirsiniz.

Sektörün önde gelen kuruluşlarından Simkon Ltd. Şti.’nin markası olan Mytell, piyasa koşullarında, “Üstün Kalite, Ekonomik Fiyat” politikası ile siz değerli müşterilerine zengin ürün çeşitliliği ile hizmet vermektedir.
MYTELL KURUMSAL LOGO

Logo kullanımı burada belirtilen şekillerde olmalıdır. Logonun orijinal KIRMIZI rengi Pantone kodu Pantone+ CMYK Uncoated P 45-8 U CMYK kodu 0 96 94 0 RGB kodu ise #ee2d29 olarak kullanılmalıdır. Logomuzu aşağıdaki formatlarda indirebilirsiniz.